Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Čtyři mezinárodní výstavy v Budapešti

Výstavní maraton v podobě čtyř mezinárodních výstav, který se konal ve dnech 13. – 16. 2. v Budapešti, se neobešel bez účasti členů Saluki klubu. Hned první den byl tituly CACIB a BEST OF BREED oceněn Dioskury Ram Rammah, ke kterému byla zvolena jako BEST OF OPPOSITE SEX s titulem CACIB ze třídy šampionů Harmony Al Zahra. Druhý den výstavního maratonu si odvezla titul CACIB i BEST OF BREED Benissah z Tripu, která byla navíc v závěrečném kruhu oceněna 1. místem ve skupině FCI X -BEST IN GROUP. Třetí den získala tituly CACIB a BEST OF OPPOSITE SEX ze třídy otevřené Hadisse Al Zahra, která tímto úspěchem dokončila čekatelství Mezinárodního šampiona krásy. Poslední výstavní den zaznamenala úspěch opět Benissah z Tripu, která tentokrát k titulu CACIB přidala ocenění BEST OF OPPOSITE SEX. Každý den byl zvolen Nejlepším veteránem plemene Imran Ciyar Rihh, který ve čtvrtečním závěrečném kruhu obsadil 2. místo mezi veterány-BEST IN SHOW 2 Veterán, a splnil tak podmínky pro udělení titulu Maďarský veterán šampion. Hned třikrát si připsala na své konto titul JUNIOR BEST OF BREED Camomilla z Tripu, což pro ni znamená splnění podmínek pro udělení titulu Maďarský junior šampion.
Všem gratulujeme.

Mezinárodní výstava psů v Katovicích

Saluki klub měl své zastoupení i na mezinárodní výstavě v Katovicích, která se konala dne 9. 2. Z řad fen se představila ve třídě šampionů Bissana Giliath, kterou rozhodčí Jean-Jacques Dupas ocenil tituly CACIB a Nejlepší dospělá fena plemene.
Gratulujeme

Úspěšný DUO CACIB v Brně

Na největší výstavě psů v České republice, která je známá pod názvem DUO CACIB a koná se každoročně v Brně, využilo hned několik jedinců Saluki klubu příležitosti, dokončit svá čekatelství započatých šampionátů. V sobotu 1. 2. zazářil z řad psů Guardian Al Zahra, který získal z rukou rozhodčího Otakara Vondrouše tituly CACIB, BEST OF BREED a v závěrečném kruhu obsadil 2. příčku mezi chrty-BEST IN GROUP 2. Jako BEST OF OPPOSITE SEX s titulem CACIB k němu byla z řad fen zvolena Hadisse Al Zahra. V neděli putoval titul BEST OF BREED opět na konto člena Saluki klubu, jelikož jím společně s titulem CACIB byla oceněna rozhodčím Miroslavem Gunišem Harmony Al Zahra, která později v závěrečném kruhu obsadila 4. místo mezi chrty-BEST IN GROUP 4. Titulem CACIB byl opět oceněn Guardian Al Zahra, který přidal i ocenění BEST OF OPPOSITE SEX. Po oba dny byl zvolen Nejlepším veteránem plemene Amani Sayah. Tento víkend byl také úspěšný pro členy z řad dorostu. Po oba dny získala z řad fen známku Velmi nadějný 1 Inaya Al Zahra a z řad psů byl stejnou známkou oceněn v sobotu Imperial Al Zahra a v neděli Andre Dumont Atifa.
Během výstavního víkendu získala poslední potřebné čekatelství CAC v mezitřídě Camomilla z Tripu, která tak dokončila čekatelství Českého junior šampiona. Poslední dvě potřebná čekatelství CAC nutná ke splnění Českého šampiona získala Hadisse Al Zahra. Z řad psů vyhrál po oba dny s titulem CAC třídu pracovní L’Ebony Davu Jumanji, a může se tak pyšnit taktéž titulem Český šampion. Čekatelství Českého Grand šampiona zdárně dokončil svým úspěchem ze třídy šampionů Guardian Al Zahra. V neděli navíc obsadila chovatelská skupina Al Zahra 2. místo v soutěži chovatelských skupin-BEST IN SHOW 2 chovatelská skupina.
Gratulujeme.

Mezinárodní výstava psů Zaragoza

Na mezinárodní výstavě psů, která se konala dne 2. 2. ve španělském městě Zaragoza, absolvoval úspěšně svoji premiéru ve třídě mladých Baghdad Tardi To The Parti, který si odvezl ocenění JUNIOR BEST OF BREED.
Gratulujeme

Nové vedení klubu

Rádi bychom vám představili nové vedení klubu, které bylo zvoleno na členské schůzi 5. 1. 2020:
Předseda klubu a výkonného výboru … Radim Němec
Sekretář a člen výkonného výboru … Petra Kučerová
Hospodář a člen výkonného výboru … Michal Beneš
Současně s volbou výkonného výboru byla zvolena tříčlenná kontrolní komise ve složení: Karolína Fränkelová, Josef Macháček, Hana Kopecká

Vítězové klubových soutěží za rok 2019

Na členské schůzi 5. 1. 2020 se neřešily jen stanovy, ale byli i vyhlášeni a skleněnými plaketami oceněni vítězové klubových soutěží za rok 2019.
Top Saluki 2019 pes ... Bentley z Tripu (216 bodů/15 výstav)
Top Saluki 2019 fena ... Gloria Al Zahra (1043 bodů/22 výstav)
Top Sport Saluki 2019 pes ... Bentley z Tripu (185 bodů)
Top Sport Saluki 2019 fena ... Dilafroze Yrtep (355 bodů)
Krása a výkon 2019 pes ... Bentley z Tripu (59 bodů)
Krása a výkon 2019 fena ... Larabee Azadi Al Djiibaajah (55 bodů)
Moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů i v nastávající sezóně!

Významné výstavy roku 2020

Již nyní je zřejmé, že první červnový víkend bude na zámku Konopišti patřit chrtům. Nenechte si ujít příležitost vystavit svoje Saluki u renomovaných rozhodčích na Speciální výstavě chrtů – Gabriel Valdez (BR) a na Klubové výstavě Saluki klubu – Juan Carlos Vasconsellos (PY). Registrace je možná od 1.1.2020 na adrese:
[ svch2020.cz ]

supergranule.cz partnerem Saluki klubu

Saluki klub ČR se dohodl na spolupráci s dalším významným partnerem. Krmivo od supergranule.cz již doprovází a bude doprovázet akce pořádané Saluki klubem.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
variabilní symbol: rok, na který je placen členský příspěvek
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.