Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

VÍTĚZ PRO KRÁSU A VÝKON Saluki klubu ČR 2019

Klubová soutěž pro krásu a výkon 2019 zná již své vítěze.
V letošním ročníku se do bodování počítaly tři akce pořádané Saluki klubem a jak už název napovídá pro zařazení do bodování je potřebná účast na klubové výstavě i coursingu.
Vítězem v kategorii psů se stal Bentley z Tripu (majitel: Bedřich Laube) a vítězkou ve fenách Larabee Azadi Al Djiibaajah (majitelka: Helena Kráčmarová).
Kompletní pořadí vám přineseme v příštím čísle klubového zpravodaje.

MVP České Budějovice

Tradiční podzimní výstava provázená babím létem byla pro členy Saluki klubu velmi úspěšnou. Nejvyšší tituly jako BOJ, BOV, BOS, BOB i umístění páru a chovatelské skupiny putovaly mezi členy našeho klubu.
Collin Deluca Moravia si zakončil svoji účast ve třídě mladých získáním titulu Český Junior šampion, titulem "Nejlepší mladý" byla oceněna Camomilla z Tripu, titul "Nejlepší veterán" obdržela Bashrah Al Zahra, volba paní rozhodčí Zdeny Jílkové na ocenění "Nejlepší v plemeni" padla na fenku Gloria Al Zahra a "Nejlepším opačného pohlaví" zvolila psa HelmutLang del Borghino.
V závěrečných soutěžích se prosadil pár saluk Bashrah Al Zahra se svým synem C'hardonnay z Tripu, kdy byli oceněni toutéž rozhodčí 1. místem, dalším obsazeným reprezentantem byla chovatelská stanice Al Zahra, jež obsadila 3. místo mezi chovatelskými skupinami a na závěr se předvedla představitelka titulu BEST OF BREED Gloria Al Zahra, která se umístila jako 3. Nejlepší chrt výstavy.

Central European Coursing Derby

O uplynulém víkendu se v romantickém prostředí slovenské Salaše Žiar, konal coursingový závod Central European Coursing Derby. Velké zastoupení zde tradičně měli zástupci České Republiky. Nejvýznamnějším umístěním bylo první místo a tituly CACIL, CACT pro fenečku Dilafroze Yrtep! Na druhém místě, s tituly resCACIL, resCACT byla taktéž zástupkyně České Republiky Larabee Azadi Djiibaajah.

Podzimní zavírák

Posledního závodu Czech coursing clubu této sezóny se zúčastnilo celkem 13 saluk. Na zcela netradiční trati a kopcovitém terénu nebylo divu, že ne všichni závodníci běh dokončili. Dráha přála psům, kteří se udrží co nejblíže u střapce. Těm kteří si více nadběhli, velmi snadno lovený střapec zmizel z dohledu a ve chvíli, kdy se dostal na druhou část trati za příčně nataženou zelenou plachtu, tito psi už jej jen marně hledali v místech a okolí, kde ho viděli naposled. Do cíle doběhlo tedy jen 9 saluk a mezi nimi byli oceněni: 1. místo feny: LARABEE AZADI Al Djiibaajah s titulem CACT, titul CACIL putoval fence na 2. místě Dilafroze Yrtep a titul CACIL v kategorii psů získal L'Ebony Davu Jumanji, který se umístil na 2. místě.

Nový Maďarský šampion !

Člen Saluki klubu Damír z Gibesovy zahrádky se po třídenním výstavním maratonu v Komárnu, který se uskutečnil ve dnech 4. 10. – 6. 10. 2019, může pyšnit titulem „Maďarský šampion“, jelikož po všechny tři dny opanoval třídu otevřenou s titulem CAC, a první den si odvezl dokonce i ocenění CACIB a BEST OF OPPOSITE SEX.

supergranule.cz partnerem Saluki klubu

Saluki klub ČR se dohodl na spolupráci s dalším významným partnerem. Krmivo od supergranule.cz již doprovází a bude doprovázet akce pořádané Saluki klubem.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
variabilní symbol: rok, na který je placen členský příspěvek
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.