Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Coursing KCHCHADP

První prázdninový víkend pořádal Klub chovatelů chrtů anglických dostihových plemen bodovací závod s udělením národního titulu CACT. Na startovním poli se sešly saluki, které jsou všechny ve vlastnictví členů Saluki klubu :-) Vítězkou se stala Darsamín Yrtep, pro kterou byl tento závod premiérou, a tak úplně prvním zápisem v licenci se stal výsledek 1. místo, CACT! Na druhém místě se umístila sestra vítězky Dilafroze Yrtep (dokonce se stejným počtem bodů) a titulem res.CACT. Gratulujeme!

MISTROVSTVÍ EVROPY V COURSINGU 2019

Fantastické zprávy letí z Mistrovství Evropy v coursingu. Páté místo pro Českou republiku vybojovala v Estonsku Dilafroze Yrtep! Ač to byl její teprve šestý závod v životě, v náročné konkurenci 41 fen se neztratila! Moc gratulujeme!

Mezinárodní výstava psů Brno

Na Mezinárodní výstavě psů Intercanis v Brně, která se konala dne 23. 6. 2019, reprezentovali Saluki klub úspěšně hned 3 zástupci z řad psů. Prvním z nich byl Abisha Arshan Devon Exe, který na této výstavě dokončil čekatelství českého šampiona, když vyhrál třídu otevřenou s titulem CAC. Svého zástupce měl Saluki klub rovněž ve třídě juniorů, kde si Casanova Deluca Moravia vyběhal titul JUNIOR BEST OF BREED. Svůj první titul CACIB i BEST OF BREED si z Brna odvezl z mezitřídy Ghuroob Ghazi Tall Afar, který své plemeno vzorně reprezentoval i v závěrečném kruhu a byl mu udělen i titul BEST IN GROUP FCI X. Saluky posuzovala paní rozhodčí Ľudmila Fintorová ze Slovenska.
Gratulujeme

Národní výstava psů Jelenia Góra

Na Národní výstavě psů v polské Jelenii Góře dne 16. 6. 2019, dokončili 2 zástupci Saluki klubu svá čekatelství polského šampiona! Bentley z Tripu se stal Nejlepším psem, odvezl si i titul BEST OF BREED a v závěrečném kruhu zakončil již tak úspěšný den ziskem 1. místa ve skupině FCI X. Z řad fen byla zvolena jako Nejlepší fena a BEST OF OPPOSITE SEX Hatima Al Zahra, rovněž členka Saluki klubu.
Gratulujeme

Mezinárodní výstava Nitra

Na Mezinárodní výstavě psů, která se konala dne
9. 6. 2019 v Nitře, uspěli hned dva členové Saluki klubu. Z řad psů zazářil Bentley z Tripu, který byl oceněn tituly CACIB a BEST OF BREED, zatímco u fen získala Larabee Azadi Al Djiibaajah poslední potřebné čekatelství CAC ve třídě otevřené, a dokončila tak slovenského šampiona! Saluky posuzovala paní Wieremiejczyk-Wierzchowska Malgorzata.

KV KCHCH Beroun

Na Klubové výstavě KCHCH bez zadání titulu „Klubový vítěz“, která se konala dne 1. 6. 2019 v Berouně, se představilo hned několik členů Saluki klubu. A Sarah Ajva Devon Exe získala tituly „Vítěz Berouna“, BEST OF OPPOSITE SEX a v závěrečném kruhu, kde se představily feny s titulem „Vítěz Berouna“, obsadila 4. místo (BEST IN SHOW 4 fena). Na této výstavě také dokončili 2 členové Saluki klubu své šampionáty. Damír z Gibesovy zahrádky získal poslední potřebný CAC k titulu Český šampion a Cashmere Deluca Moravia se stala novým českým Junior šampionem, když získala titul CAJC.

supergranule.cz partnerem Saluki klubu

Saluki klub ČR se dohodl na spolupráci s dalším významným partnerem. Krmivo od supergranule.cz již doprovází a bude doprovázet akce pořádané Saluki klubem.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
variabilní symbol: rok, na který je placen členský příspěvek
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.