Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Úspěchy členů klubu

I přes nepřízeň počasí vyrazila řada členů Saluki klubu o prvním adventním víkendu do výstavních kruhů.
V sobotu 2.12. na NDS Swiedobzice zaznamenala největší úspěch Jasmine Al Zahra, která si z Polska dovezla tituly CWC, Nejlepší dospělá fena a BOS.
V neděli 3.12. se konala národní výstava „Vánočka“ v Brně, na kterou však díky sněhové nadílce řada přihlášených nedorazila. Ve třídě mladých se poprvé předvedl mladičký Kamayel Al Zahra, který si odnesl titul CAJC a Best Junior. Třídy vítězů ovládli Caros z Tripu a za feny Innocence Al Zahra, kteří se stali národními vítězi. Navíc Karel získal i titul Best of Breed a Innocence Best of Opposite Sex.

Všem zúčastněným srdečně gratulujeme.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.