Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Mistrovství Čech

Léto pomalu předává žezlo podzimu a tak slunce již nemá tolik sil a zapadá poměrně brzy. Dne 15.9.2019 však hřálo účastníky coursingového závodu po celý den a nezapadlo dříve, dokud v záři jeho paprsků nebyli dekorováni všichni Mistři Čech 2019 v coursingu. Aby toto bylo možné při účasti více jak 100 čtyřnohých závodníků, muselo všechno šlapat jako hodinky. O což se zasloužil jednak zkušený tým NordCoursing clubu, který zajišťoval technickou stránku závodu, a jednak tým spolehlivých nadšenců z řad členů Saluki klubu doplněný věrnými externími pomocníky, kteří stáli za organizací a zpracováním výsledků. Všichni účastníci si odvezli památku na tento závod v podobě magnetky na ledničku. Ti, kteří se coursingů Saluki klubu účastní pravidelně, již třetí do sbírky. Vítězové potom byli odměněni věcnými cenami od firmy DG DogGear, pamlsky od Internetového obchodu s krmivem pro psy super-granule.cz. Všem umístěným na prvním místě představil svoje dobrůtky výrobce prezentovaný pod názvem Domácí sušená masíčka a všichni na druhém místě mohli ochutnat zdravé přírodní bonbóny pro pejsky od firmy Natureca. Speciální slova díků si nepochybně zaslouží firma DG DogGear, která věnovala mistrovské dečky a luxusní pelíšek pro Best of Field, a dále paní Dana Laczová za ručně malované hrníčky pro všechny, kteří získali CACT a res. CACT. Všem patří velké poděkování stejně tak jako účastníkům, kteří nás potěšili svojí účastí.
Titul Mistr Čech 2019 získala fenka Daniya Al Naqawa a pes Bentley z Tripu. Gratulujeme.

NVP Olomouc

Pan rozhodčí M. Guniš ze Slovenska rozdělil tři nejvýznamnější tituly z Národní výstavy psů v Oloumoci mezi saluky členů Saluki klubu ČR.
Titul BOB spolu s CAC a titulem Národní vítěz získal pes Damír z Gibesovy zahrádky.
Titul BOS spolu s CAC a titulem Národní vítěz získala fena Bennisah z Tripu.
Titul BOJ spolu s CAJC získala mladá fena Camomilla z Tripu.
Damír z Gibesovy zahrádky byl úspěšný i v závěrečném kruhu a ve skupině X se umístil v oceňovaném pořadí na 4. místě, což znamenalo, že si k oceněním z této výstavy připsal ještě BIG4.
Velký úspěch slavila v závěrečných soutěžích chovatelská skupina Z Gibesovy zahrádky, které patřil titul BIS Chovatelská skupina.
Všem moc gratulujeme.

Mistrovství Moravy v coursingu

Zatímco na Mistry Čech si musíme ještě počkat do 15.9.2019, tak Mistry Moravy 2019 již známe:
K titulu Mistr Moravy 2019 gratulujeme fence Dilafroze Yrtep a psovi Futun Al Zahra.

DUODANUBE Bratislava

Letošní ročník bratislavské výstavy opět potvrdil, že slovenské akce patří zejména Čechům. Tentokrát bylo na dvě mezinárodní výstavy přihlášených pouze 7 saluk (1. den) a 6 saluk (druhý den). Z tohoto počtu patřila do jiné země než ČR pouze jediná saluka.
První den se stal Nejlepším mladým v plemeni, Vítězem plemene a také Nejlepším mladým chrtem výstavy Cassanova Deluca Moravia a ve třídě šampionů získal CACIB Damír z Gibesovy zahrádky. Druhý den si odvezli taktéž do Čech tituly BOJ Caros z Tripu a BOB Benissah z Tripu, kteří zároveň vybojovali umístění jako Nejlepší pár a 3. Nejlepší chovatelská skupina. Kolekci titulů, které putovaly do České republiky, doplnil opět Damír z Gibesovy zahrádky získáním CACIB, tentokrát spolu s titulem BOS.

supergranule.cz partnerem Saluki klubu

Saluki klub ČR se dohodl na spolupráci s dalším významným partnerem. Krmivo od supergranule.cz již doprovází a bude doprovázet akce pořádané Saluki klubem.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
variabilní symbol: rok, na který je placen členský příspěvek
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.