Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Summer Wind Cup

Pro konání Summer Wind Cupu vybral pořadatel ranč Dalu v Kozohledech. Na startu se sešlo 7 saluk, takže se běžel mix. Jistě není bez zajímavosti, že všechny saluky byly ze Saluki klubu. Pro 1. místo, CACIL a CACT si doběhla Larabee Azadi Al Djiibaajah majitelky Heleny Kráčmarové. Gratulujeme.

Speciální výstava chrtů 2019

se konala 25.5.2019 na zámku Konopiště. Za slunného počasí se panu rozhodčímu, kterým byl pan Olaf Knauber z Německa, předvedlo 36 saluk. Žádná z přihlášených saluk si nenechala tuto příležitost ujít. Ze třídy mladých si tituly VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝ odvezli sourozenci Casanova a Coccinelle Coco Deluca Moravia členky Saluki klubu Josefíny Slezákové Hynkové. Titul Nejlepší veterán plemene (BOV) patří fence Bassira Yrtep majitelky Petry Kučerové, taktéž členky Saluki klubu. Gratulujeme.

Mezinárodní výstava Litoměřice

Na této výstavě měl premiéru nový rozhodčí pro chrty Tadeáš Mašlanka, zvědavost v nové jméno projevilo svým přihlášením 20 saluk. Udělení nejlepšího psa a nejlepší feny z řad dospělých tříd v podání titulů CACIB putovaly členům Saluki klubu. Těmito vítězi se stali Damír z Gibesovy zahrádky (majitel: K.Krpelánová) a Hatima Al Zahra (majitel: J.Mikušová).

2x BEST IN SHOW pro Glorii Al Zahra

Ve dnech 27. 4. – 1. 5. 2019 se v chorvatském Zadaru konalo celkem 5 výstav – 4 mezinárodní výstavy a 1 výstava národní. Sourozenci Gloria a Guardian Al Zahra úspěšně reprezentovali Saluki klub a jejich výsledky byly následující:
Gloria Al Zahra získala 4x titul CACIB, po všechny dny opanovala plemeno Saluki, a připsala si tak na své konto i 5x titul BEST OF BREED. Skupinu FCI X pokaždé vzorně reprezentovala, když byla 3x zvolena Nejlepším chrtem výstavy a 2x se umístila na 2. místě mezi chrty. V závěrečném kruhu si pak ze dvou mezinárodních výstav odvezla dokonce titul nejvyšší, tedy BEST IN SHOW.
Guardian Al Zahra získal 3x titul CACIB a 3x byl ke Glorii zvolen jako BEST OF OPPOSITE SEX.
Gloria Al Zahra tak rozšířila svoji sbírku výstavních titulů o titul Grand šampiona Chorvatska a Guardian Al Zahra získal potřebná čekatelství pro titul Chorvatský šampion a zároveň se stal novým Interšampionem! Gratulujeme!

Gold Rabbit Trophy 2019

Další mezinárodní závod pořádaný Saluki klubem je za námi.
Přihlášených saluk byl rekordní počet 26, který v Čechách do té doby neměl obdoby, avšak díky jaru klepajícímu na dveře, se nakonec na startu sešlo 10 fen a 10 psů. Tituly CACT a CACIL s prvním místem získala ve fenách LARABEE AZADI Al Djiibaajah a ve psech se tituly rozdělily na 1.místo s titulem CACT - Azar Kyaxarés, 2. místo s titulem CACIL získal Bentley z Tripu. K pestrosti české závodní základny se díky splněné licenci přidává i Hatima Al Zahra. Děkujeme všem členům, kteří se závodu zúčastnili a přiložili ruku k dílu.

Klubová výstava Klubu chovatelů chrtů

Na Klubové výstavě chrtů, která byla pořádána KCHCH dne 27. 4. 2019, uspěli sourozenci Benissah a Bentley Z Tripu. Benissah Z Tripu byla oceněna tituly Klubový vítěz a BEST OF BREED, zatímco Bentley Z Tripu získal taktéž titul Klubový vítěz, přidal BEST OF OPPOSITE SEX a mezi psy, oceněné titulem „Klubový vítěz“, obsadil celkově 3. místo, tedy BEST IN SHOW 3 Klubový vítěz- pes.
Nejlepšího veterána plemene získala maminka úspěšných sourozenců, Bashrah Al Zahra.

supergranule.cz partnerem Saluki klubu

Saluki klub ČR se dohodl na spolupráci s dalším významným partnerem. Krmivo od supergranule.cz již doprovází a bude doprovázet akce pořádané Saluki klubem.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
variabilní symbol: rok, na který je placen členský příspěvek
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.