Světová výstava psů | 09. 10. 2009

Detail akce

Typ výstavy Světová výstava psů
Místo konání Bratislava (SK)
Kruhy: Kruh číslo 13, rozhodčí Urek Tatjana (SLO) - dorost a veteráni
Kruh 12, rozhodčí Engh Espen (NOR) - ostatní saluki
Oba kruhy v hale B1.
Rozhodčí Espen Engh (Nor), Urek Tatjana (SLO)
Pořadatel Slovenská kynologická jednota

Výsledky - psi (nejsou garantovány kompletní výsledky)

Třída dorostu
Elamir AMARvelmi nadějný
Třída mladých
Badavie MANAQUENTAvýborný - 1
NIK NIMRANvýborný - 2
Imran BAHAMAL HABIBvýborný - 3
Elamir SAO PEDROvýborný - 4
Elamir SANTO ANTONIOvýborný
HAMZA´ARMANI Har Kala Rachivýborný
BAHAADOR al-Quadarvýborný
Imran BAYARDvelmi dobrý
DAMIR ONUD Al Firdousvelmi dobrý
Zarabis OLDOOZvelmi dobrý
BORHAAN al-Quadarvelmi dobrý
Mezitřída
HOMAYOUN Bostan-I-Elbekhvýborný - 1
Dabka´s ITALYvýborný - 2
XYRIANO Dahabivelmi dobrý - 3
Khalil´s UBAYYvelmi dobrý - 4
Simheart SULTAN SIVATAGI TUNDEREKdobrý
AMAL HAYATI Al Naqawadobrý
Třída otevřená
GIDEON Djaal Lhilalvýborný - 1
Badavie KONQUESTADORvýborný - 2res. CAC
BAUAN LATIF Al Firdousvýborný - 3
Khayif AL RANUAM RAAVIvýborný - 4
BAHIM-KHAZZI Al Firdousvýborný
Yamaleh EL RIHvýborný
BARQUN AHMARU Yrtepvýborný
Simhearth ROCCOvelmi dobrý
KHAAD´IM ALIYY IM´AAN Al Asmaaniivelmi dobrý
PINOCCHIO Simheathvelmi dobrý
El-Ubayd´s QUADHAMvelmi dobrý
Lorrequer KAMAL WILL al Quadarvelmi dobrý
DELSHAR DARIUS Danonedobrý
Třída pracovní
ILESSARvýborný - 1
Třída šampiónů
Shiraz CALIFORNIA DREAMINGvýborný - 1
Imran ALTAIR SHADIvýborný - 2
El EBONY d'Alfabiavýborný - 3
Kan-Ya-Ma-Kan GALEvýborný - 4
Yalameh ESHENDIvýborný
Simhearth NAJIB AL RIFvelmi dobrý
BADAWI ALIM Tall Afarvelmi dobrý
MANSUR MAHDI Farnáh Solorvelmi dobrý
YAMAL del Monte de Hayavelmi dobrý
Třída veteránů
Badavie SERAGON CAMELvýborný - 1
Yalameh ARIFvýborný - 2
AREF El Rub´Al-Khalivýborný - 3
RAQUIM CHALID Al Firdousvýborný - 4
BAHARI Santa Trantavýborný

Výsledky - feny (nejsou garantovány kompletní výsledky)

Třída dorostu
Elamir AYEESHAvelmi nadějný
Třída mladých
Kehailan LAURA BAGGINSvýborný - 1
Kehailan PRINNCESS FIRIELvýborný - 2
Kirman CAYANAvýborný - 3
HADIYYAH Djaal Lhilalvýborný - 4
CHA-ZAADI Al Djiibaajahvýborný
Kan-Ya-Ma-Kan INAYAvelmi dobrý
Simhearth TOSCAvelmi dobrý
Khalils YA´YA NOUSHA FARINvelmi dobrý
ASALvelmi dobrý
JASSARA of Falconers Dreamvelmi dobrý
NOUR AL SHADvelmi dobrý
BAKRIYYA al-Quadarvelmi dobrý
Glenoak JUNAHvelmi dobrý
Imran BALOIS BAHUANdobrý
Mezitřída
Dabka´s IZZIEvýborný - 1
Dabka´s ISISvýborný - 2
Aziz EXTERAvýborný - 3
ESTHER NOURI Danonevelmi dobrý - 4
JEENAH of Falconers Dreamvelmi dobrý
Simhearth SAMARKANAvelmi dobrý
Třída otevřená
GATHIBIYYA Djaal Lhilalvýborný - 1
Mazrae Gangall Bunnahabhainvýborný - 2
BASSIRA Yrtepvýborný - 3
Yalameh GRACEvýborný - 4
Dabka´s HAPPYvýborný
Asafari QISSA TIGRITvýborný
Yalameh Enya Samiravýborný
AISHA Top Coachvýborný
GLEIZZ Black Pearlvelmi dobrý
Basarat Karim BIHNIYAH HURHIDvelmi dobrý
HOSNEJA of Falconers Dreamvelmi dobrý
Khayif AL RAMI´RA NAAMIvelmi dobrý
Simhearth Pierinavelmi dobrý
Almesian JULIETTE ARYANAvelmi dobrý
BAGHEERA Yrtepvelmi dobrý
Třída pracovní
Ismethbabnurvelmi dobrý
Třída šampiónů
Aziz Xanomvýborný - 1CAC
Badavie Diamonds are Forevervýborný - 2
Djaal Lhilal Ghibli Ranivýborný - 3
Khadija Karistavýborný - 4
Hamra of Falconers Dreamvýborný
Fayyaadah Djaal Lhilalvýborný
Nasari Simhearthvýborný
BAHIYA Tall Afarvýborný
Organza z Knyazhego Dvoravelmi dobrý
Dabka´s FAMEvelmi dobrý
Třída veteránů
Badavie Pharazvýborný - 1
Baghdad MS Congenialityvýborný - 2
Eysha Taypanvýborný - 3