Saluki shows | 28. 06. 2023

Detail akce

Typ výstavy Speciální výstava chrtů
Místo konání Kristianstad (SE)
Počet psů 146/155
Rozhodčí Wendy Duggan (USA) - feny, Mary Parker (USA), Dagmar Hintzenberg Freisleben (DE) - psi
Pořadatel 1

Výsledky - psi (nejsou garantovány kompletní výsledky)

Třída mladých
El Hamrah Qasharvýborný - 1CK
Qirmizi Uniqumvýborný - 2CK
Flytesfield Hyddwnvýborný - 3
Nazakat's Azlakvýborný - 4
Ritzas Yakesch Azarvýborný
Abu Baqr's Khortdadvýborný
Abu Baqr's Kamshadvelmi dobrý
Mezitřída
Mushu výborný - 1CK
Třída otevřená
Aziz Xamzavýborný - 1CK
Dahaqin Glenn Husseinvýborný - 2CK
Adaa Jemil's Al-Omranvýborný - 3CK
Anoush Century Mohabbatvýborný - 4CK
Majo's Prestonvýborný
Sinaxs Eijazvýborný
Al Wathba Husam Ud Dawlahvýborný
Al Wathba Indrachap Enayat Alpandavýborný
Sadaqa Noori Al Noufousvýborný
Imhotep Rears Natural Jasminevýborný
Sohan Du Domaine De Stang Alarvýborný
Luccavýborný
Tin Soldiervelmi dobrý
Sadaqa Onyx Wahedvelmi dobrý
Khalils Heleodorius Shariarvelmi dobrý
Sommarvindens Chasing Starsvelmi dobrý
Třída pracovní
Al Wathba Fahyim Kenzon Sariivýborný - 1CK, CERT, BOS
Khalils Fereidon Ibn Nabilvýborný - 2CK
Dahaqin Fajaruddinvýborný - 3CK
Almiidhi Darrakhvýborný - 4CK
Zadiyads Intensovýborný
Dahaqin Fayaazvelmi dobrý
Třída šampiónů
Soheil Nour Emad Eilshanvýborný - 1res. CERT, CK, Nejlepší pes 2
Qirmizi Parsifalvýborný - 2CK, Nejlepší pes 3
Zadonas Durandalvýborný - 3CK, Nejlepší pes 4
Zadonas Delucavýborný - 4CK
Ta'zim Khaziinvýborný
Laavin Arlin Avaparsavýborný
Aziz Yarishvýborný
Dahaqin Gawdatvýborný
Sadaqa Mehrjan Al Helouvýborný
Baklava's X-Mas Shining Starvýborný
Târik Jâdugar Har Kala Rachivýborný
Oman Said Ter Dolenvýborný
Amiyat Gasganovýborný
Abka's Sky Lightvýborný
Dahaqin Farees Fareesvýborný
Al Bhazim Hani Haithamvýborný
Baklava's Yatimvýborný
Shamali Kahar Al Dirw Ibn Jamalvýborný
Ta'zim Lazimvýborný
Abbas Lilhayavýborný
Celestian Disco Infernovelmi dobrý
Jazah's Taq'i Zengi Asmaaniivelmi dobrý
Třída veteránů
Soheil Nour Caspian Al Bhazimvýborný - 1CK
Mwinda Zacharia El Cazzinovýborný - 2
Q'ahzam Tab'i Al Asmaaniivýborný - 3
Dhawati Uday Karamvýborný - 4
Ta'zeem El'ijahs Al Asmaaniivýborný
Amasoneland's Peer Gynts Serenadevýborný
Midbar Kishuf Tarabinvýborný
Dahaqin Chaqibvýborný

Výsledky - feny (nejsou garantovány kompletní výsledky)

Třída mladých
Al Wathba Javanita Bibi Maissavýborný - 1Nejlepší mladý, CK
Camran Azar Azerinvýborný - 2
Farzeen Bevilahvýborný - 3
Al Wathba Jamala Zafirahvýborný - 4
Abu Baqr's Kamranvýborný
Lady Erah'na Aer Winonavelmi dobrý
Adnil's Starstruckvelmi dobrý
Abu Baqr's Kushaadavelmi dobrý
Ritzas Yaffa Baharvelmi dobrý
Qirmizi Uzzeniavelmi dobrý
Mezitřída
Husniya's Barakeh Of Barakischvýborný - 1CK, CERT, BOB
Bulsara F. Century Mohabbatvýborný - 2CK
Almiidhi Euforiavýborný - 3
Umandah Umniya Har Kala Rachivýborný - 4
Husniya's Basimahvýborný
Husniya's Bahiyahvelmi dobrý
Khayif Si Lara Lilouvelmi dobrý
Husniya's Baidaávelmi dobrý
Třída otevřená
Fiddiya Al Naqawavýborný - 1CK, res. CERT, Nejlepší fena 3
Al Wathba Ishq Hilwa Araqvýborný - 2CK
Haalah Anahita Haadiah Nashirahvýborný - 3CK
Tolouä El Shäms Aayeshavýborný - 4CK
Sommarvindens Wish Upon A Starvýborný
Penktas Elementas Let's FlashdancevýbornýCK
Abu Baqr's Jameelahvýborný
Ritzas Xamira Nahidvýborný
Sadaqa Oziza Al HawahvýbornýCK
Dahaqin Gienahvýborný
Qatiifah Dahr Daqira El Cazzinovýborný
Ta'zim Nadijavýborný
Dabka's Thea The Queenvýborný
Al Wathba Hajirah Daw'alshamsvýborný
Ritzas Xalma Shirinvýborný
Al Wathba Ishmina Ibnati AlpandavýbornýCK
Shirin Roya Taahiravýborný
Garamiyas Meridiana Mahzadvýborný
Sadaqa Nooriyah Al Jamelahvýborný
Al Bhazim Haideh HumayrahvýbornýCK
Qatiifah Dahr Dawarah Bint Xanthiavýborný
Sadaqa Nimrah Hiyamvýborný
Khalils Habibi Scheherazadevelmi dobrý
Zarabis Sannahvelmi dobrý
Adaa Jemil's Sabt Al Alayavelmi dobrý
Yagut Von Iransaminvelmi dobrý
Baklava's X-Mas Queen Zorbavelmi dobrý
Nicolefarhi Del Borghinovelmi dobrý
Sharwassim Furayah El Cazzinovelmi dobrý
Husniya's Aaleyahvelmi dobrý
Khalils Hepzibethvelmi dobrý
Sadaqa Ockra Bint Mahfouzahvelmi dobrý
Melik Boorchin Pazhalvelmi dobrý
Infinity Al Zahravelmi dobrý
Třída pracovní
Ta'zim Lanadjivýborný - 1CK, Nejlepší fena 4
Hikmat Hariza Danonevýborný - 2CK
Penktas Elementas Desert Al Dahna Mahtabvýborný - 3CK
Mala Morata Karolyvýborný - 4CK
Damira Al Naqawavýborný
Arriyad Soyavýborný
Al Wathba Faazila Obi El-Masvýborný
Bareen Al Nasyavýborný
Penktas Elementas Desert Al Khatimvýborný
Aida Lilhayavýborný
Dhawati Aurora Lamiahvelmi dobrý
Garamiyas Merope Mahdadvelmi dobrý
Kashmanis Zaquira Zahabvelmi dobrý
Garamiyas Meissa Mahrazvelmi dobrý
Třída šampiónů
Sinaxs Elmiravýborný - 1CK, Nejlepší fena 2
Tire Amali Jâdu Har Kala Rachivýborný - 2CK
Inlil Djahanara Danonevýborný - 3CK
Abu Baqr's Jaydravýborný - 4CK
Va'sharij N'oor Al AsmaaniivýbornýCK
Sommarvindens Star Lightvýborný
Baklava's YaqinavýbornýCK
Kashmanis Zandora El Cazzinovýborný
Alishamar Roxanevýborný
Amasoneland's Midsummer Hippolytavýborný
Red Hawk's Fahima Fahmivýborný
Amiyat Evona Sinaxsvýborný
Elaya Al NaqawavýbornýCK
Khalils Hestiavýborný
Jazah's Tsuna'mi Azi'zah Asmaaniivýborný
Khalils Fereshtehvýborný
Amiyat EssowynvýbornýCK
Sommarvindens Star Of Milky Wayvýborný
Sadaqa Mahfouzah Al Hawahvýborný
Husniya's Abreshminavelmi dobrý
Třída veteránů
Dhawati Ujala Lamiáhvýborný - 1Nejlepší veterán, CK
Mazra'e Gangall Cala Anguilavýborný - 2CK
Ta'zim Fairuhz Fellahvýborný - 3
Davu Jumanji Gharziavýborný - 4
Paschdou's Begumvýborný
Garamiyas Alkhaams Heyavýborný
Speedfreaks Fire-And-Icevýborný
Badavie Starlightvýborný
Dhawati Batul Meissavýborný