FCI EUROSIGHTHOUND | 10. 08. 2018

Detail akce

Typ výstavy Speciální výstava chrtů
Místo konání Amsterdam (NL)
Počet psů 77
Rozhodčí Buitenkamp Willem, NL

Výsledky - psi (nejsou garantovány kompletní výsledky)

Třída štěňat
Classicus Alronvelmi nadějný - 1Nejlepší štěně
Classicus Amor
Třída mladých
Qievel Amari Ter Dolenvýborný - 1FCI EURO Junior Sighthound, Junior BOB
Zadonas Durandalvýborný - 2
Aziz Rakhamvýborný - 3
Imran Glock's Undercovervelmi dobrý - 4
Imran Gunas
Benitovelmi dobrý
Pandava Sawahin velmi dobrý
Hunter Al Zahravelmi dobrý
Mezitřída
Shahdad Anasi Awin
Třída otevřená
Vanechka Otis S Berega Turivýborný - 1CAC, FCI EURO Sighthound, BOB
Dafar Al Naqawavýborný - 2
Dabkas Sky Lightvýborný - 3
Vitor-Vitalis V.'t Swartshofvýborný - 4
Ashtad Hadia Min Sahravýborný
Antaravelmi dobrý
Imran Elham Hamdanvelmi dobrý
Namdar Roya Har Kala Rachivelmi dobrý
Dioskury RAM RAMMAHvelmi dobrý
GUARDIAN Al Zahravelmi dobrý
Třída pracovní
Shapour Karsziptarvýborný - 1
Třída šampiónů
Oman Said Ter Dolenvýborný - 1
Crowned Head il Baharavýborný - 2
Dindhali Lal Jawaharvýborný - 3
Amiyat Dengarvýborný - 4
ALMAS Avatar Pinc
Gemini Kingsmanvýborný
Hadji Ezekiel Du Clos De Mickaloicvýborný
Aziz Otisvýborný
Ruweis Tibrvýborný
Dabkas Rockyvýborný
Amiyat Darth Vadervýborný
Třída veteránů
Classicus Cassandervýborný - 1Vítěz Evropské speciální výstavy chrtů
Dabka´s ITALYvýborný - 2
Zaccaria výborný - 3
Imran CIYAR RIHHvýborný - 4
AMANI Sayah
Elamir AMARvýborný

Výsledky - feny (nejsou garantovány kompletní výsledky)

Třída štěňat
Classicus Antiigonevelmi nadějný - 1
Třída dorostu
Paschdou´s Cuwanvelmi nadějný - 1Nejlepší dorost
Shawati Zuri
Třída mladých
Parinoush Sawahin výborný - 1
Hadisse Al Zahravýborný - 2foto
Qaseema Elsana Har Kala Rachivýborný - 3
Pashiva Sawahinvýborný - 4
Emoticon Frostnip
ASSIA Argicola a Nord
Lin Of Divine Crystalvýborný
Lyana Of Divine Crystal výborný
Aziz Raynavelmi dobrý
Priyajyoti Sawahinvelmi dobrý
Harmony Al Zahravelmi dobrýfoto
Mezitřída
Amiyat Essowyn výborný - 1
Shiraz Perle D'ayalavýborný - 2
Badavie Corona velmi dobrý - 3
Třída otevřená
Viva La Dioskury S Berega Turivýborný - 1res. CAC
GLORIA Al Zahravýborný - 2
Parsa Parsia Har Kala Rachi výborný - 3
Azahlee Solaia Mandana Abiavýborný - 4
KATEEFA
U´DIYAH WAR´DAH Al Asmaani
Classicus Britannia výborný
El Hamrah Nadiirvýborný
Bella Bahjah Bahamin Al Qom velmi dobrý
Třída šampiónů
Amal Hayati Oonah Nadira Al Jameelavýborný - 1CAC, FCI EURO Sighthound, BOS
Damira Al Naqawavýborný - 2
Nurani Talayi Har Kala Rachi výborný - 3
Amal Hayati Orayah Za'nyah Al Sahravýborný - 4
VDH/DWZB
Cypceli's Shirriravýborný
Jada-Jahim Al Djiibaajah At Hasaniyavýborný
Jelham N'Agzir výborný
Aziz Qismahvýborný
Badavie Xahlinnvelmi dobrý
Třída veteránů
AZHARA Al Zahravýborný - 1FCI EURO Sighthound
Elamir Bela Burberryvýborný - 2