Falapa | 20. 07. 2019

Detail akce

Typ výstavy Klubová výstava
Počet psů 101
Rozhodčí GARRATT Denise

Výsledky - psi (nejsou garantovány kompletní výsledky)

Třída štěňat
SHAMILAH ARABIAN'S PADRONS IMMAGE MIST MAHATMAvelmi nadějný - 1
SHAMILAH ARABIAN'S PAHIMA MEKTOUB MUSKNITSAvelmi nadějný - 2
Třída dorostu
JAZAH'S RA'KKAD RA'ZEEL ASMAANIInadějný
Třída mladých
ORIENTAL OAYAN MAYDAN SHAHRvýborný - 1
C'hardonnay z Tripuvýborný - 2
ORLY SHAH'N DU CLOS DE MICKALOICvýborný - 3
OZAN HAYLACANDYvýborný - 4
ALISHAMAR RAYAN
OROD HASE DU BOIS PACIEvýborný
OCED DU SOLEIL VERTvýborný
SHARWASSIM FAHIMvýborný
DAHAQIN GHASIQvelmi dobrý
ONUR-ZAHIR AL FIRDOUSvelmi dobrý
Mezitřída
OH MY GOD MAYDAN SHAHRvýborný - 1
Třída otevřená
NAMDAR ROYA HAR KALA RACHIvýborný - 1CAC, BOS
DAHAQIN EYAB MUSTANSIRIYAH SHAMILAHvýborný - 2
TADJ MAHAL PHAYAZ-LAZEEZvýborný - 3
OSSIRIS D'ALFABIAvýborný - 4
NAZIM-YASIN AL FIRDOUSvýborný
DINDHALI LAL JAWAHARvýborný
RUHI EL KOLUBvýborný
NINJA-YAR AL FIRDOUSvelmi dobrý
DINDHALI NAWAB JAMALvelmi dobrý
HAEFEN JABAR FOR HEURTELOUPvelmi dobrý
H'ELIAS MIN EL AKBARvelmi dobrý
SHAMILAH ARABIAN'S NADJIM BEAvelmi dobrý
Třída pracovní
ILYAS-USHAS AL FIRDOUSvýborný - 1res. CAC
LAHAT PAR HADI EL BASHERvýborný - 2
MAHARADJA MIN EL AKBARvýborný - 3
TA'ZEEM EL'IJAHS AL ASMAANIIvýborný - 4
MERWAN MIN EL AKBARvelmi dobrý
Třída šampiónů
OMAN SAID TER DOLENvýborný - 1
IN SALAH DES HAUTS DE HEURTELOUPvýborný - 2
IARAN DES SALUKIS DU LOUVREvýborný - 3
HADJI EZEKIEL DU CLOS DE MICKALOICvýborný - 4
SHIRAZ SALMANAZAR SAPHIRvýborný
HAEFEN IDIR AJIB OF HEURTELOUPvýborný
Třída veteránů
AL ZUBEYDA EL SARAYAvýborný - 1
H'ISMAIL MIN EL AKBARvýborný - 2
Třída čestná
DAXLORE BASHRA AT SHAMILAHvýborný - 1
CHANJAR DES VENTS D'ORIENT

Výsledky - feny (nejsou garantovány kompletní výsledky)

Třída štěňat
SHAMILAH ARABIAN'S PSYCHE AMBER CROWN MUSCOSAvelmi nadějný - 1
SHAMILAH ARABIAN'S PANOUCHKA NIMROZ NESCHARAvelmi nadějný - 2
Třída mladých
ORNELLA ROYA DU CLOS DE MICKALOICvýborný - 1Junior BOB
ALIZA LA`IQA NAJIHAvýborný - 2
AL HFIFA SALUK O'ZAKIYYAvýborný - 3
OZRA HASE DU BOIS PACIEvýborný - 4
ALISHAMAR ROZIE
AL ZUBEYDA ORIENTEvýborný
ONIRICA MERU DU CLOS DE MICKALOICvelmi dobrý
AL HFIFA SALUK O'SAFIYAvelmi dobrý
OLLAYA ROYA DU CLOS DE MICKALOICvelmi dobrý
Camomilla z Tripuvelmi dobrý
OUEZZANE DU SOLEIL VERTdobrý
Mezitřída
AFRITI LA´IQA NAJIHAvýborný - 1
NEWBIA DES HAUTS DE HEURTELOUPvýborný - 2
NADRA DES HAUTS DE HEURTELOUPvýborný - 3
NAILA DES HAUTS DE HEURTELOUPvýborný - 4
KASHMANIS ZHALEN ZAREENvelmi dobrý
ROMA SANNATISvelmi dobrý
Třída otevřená
Benissah z Tripuvýborný - 1CAC, BOB
QARIY RUQUAYYA HADI EL BASHERvýborný - 2
IZIA DU CLOS DE MICKALOICvýborný - 3
LAAIBAH-WAZEERAH AL FIRDOUSvýborný - 4
LU'LU-WASMA AL FIRDOUS
AMASONELAND'S VIKING SUNNAvýborný
NEFERTARI NOOR MIN AL KAIROSvýborný
KHALILS CIRA CHASS CITRINAvýborný
PARSA PARISA HAR KALA RACHI výborný
MADJA MIN EL AKBARvýborný
QASEEMA ELSANA HAR KALA RACHIvelmi dobrý
SHIRAZ PERLE D'AYALA velmi dobrý
JELHAM N'AGZIRvelmi dobrý
CANAPUS QUEENIEvelmi dobrý
LALIA DES HAUTS DE HEURTELOUPvelmi dobrý
TEEGAN AV VILJE OG VEvelmi dobrý
OSOONI QUIDAM HADI EL BASHERvelmi dobrý
DAHAQIN DASTIAAR SHAMILAHvelmi dobrý
U'NAJIYA EM'IRA AL ASMAANIIvelmi dobrý
DAHAQIN FAQIRAH SHAMILAHvelmi dobrý
IRBAH DES HAUTS DE HEURTELOUPvelmi dobrý
MISS.TIC N'AGZIRvelmi dobrý
NAICHA DES MESSAGERS DE KHANDAH'HAREdobrý
Třída pracovní
MOONA MAYDAN SHAHRvýborný - 1res. CAC
BISCOTTI EL EMILYvýborný - 2
ISMALYA DU CLOS DE MICKALOICvýborný - 3
LUNA ENKIDOUvýborný - 4
CAREEMAH AL-QUADARvýborný
LALA ABIAD DES HAUTS DE HEURTELOUPvýborný
LILOU ENKIDOUvýborný
GULDEPIR DEL HOV URvelmi dobrý
OLYMPE D'ALFABIAvelmi dobrý
LUBAB AL KADAM ALOHA NARWAvelmi dobrý
Třída šampiónů
Aanisah z Tripuvýborný - 1
GHAIZANE DES VENTS D'ORIENTvýborný - 2
EL UBAID'S URIELLEvýborný - 3
Třída veteránů
Bashrah Al Zahravýborný - 1Veterán BOB
GHADIYA-RAZUNA AL FIRDOUSvýborný - 2
HASSANA MIN EL AKBARvýborný - 3
FATOU DES HAUTS DE HEURTELOUPvelmi dobrý - 4
Třída čestná
QIRMIZI JAMEELIvýborný - 1