Euro Dog Show | 12. 10. 2018

Detail akce

Místo konání Varšava (PL)
Rozhodčí V. Vojtek (SK)
Pořadatel Polský kynologický svaz

Výsledky - psi (nejsou garantovány kompletní výsledky)

Třída štěňat
SHAZAD DASTAN IBN KYANvelmi nadějný - 1
Třída dorostu
Morad-Bypajany Magmavelmi nadějný - 1
Aziz Sherazvelmi nadějný - 2
Yalameh Shir Khannadějný - 3
BUSHRA BAHABAD Alhayanadějný - 4
JEREMYSCOTT Del Borghino
Třída mladých
GAZALI REY Tall Afarvýborný - 1Nejlepší mladý, Evropský vítěz mladých
Hunter Al Zahravýborný - 2
Imran Glock's Undercovervýborný - 3
Salgrey´s MUFASAvýborný - 4
Wynsyr Baghdad Dream of Arabicavelmi dobrý
RONI Sannatisvelmi dobrý
Mezitřída
Arabica DeSoto
Třída otevřená
Bel Etual Luxorvýborný - 1CWC, res. CACIB
Yalameh Quyan al Kamalvýborný - 2
Cinnamon Aliuzijavýborný - 3
DIX DAX NOMIR AL NAMELvýborný - 4
MISTRAL AT MONACO Min El Akbar
Imran Elham Hamdanvelmi dobrý
Arabica DJINvelmi dobrý
AZAR SAFARI Alhayavelmi dobrý
GUARDIAN Al Zahravelmi dobrý
Třída pracovní
SHAPOUR Karsziptarvelmi dobrý - 1
Třída šampiónů
Aziz PACIFICOvýborný - 1CWC, Evropský vítěz, BOB
ALMAS Avatar Pincvýborný - 2
Sundown Gossip and Champagnevýborný - 3
Elamir Faiz al Andaluzvýborný - 4
RAMON Dabka's
Yalameh PHILvýborný
Al Nafiseh Da'imvýborný
CROWNED HEAD Il Baharavýborný
AZULU SUEZ Alhayavelmi dobrý
Třída veteránů
AMANI Sayahvýborný - 1
Einstein des Tresors de l'Adriatique

Výsledky - feny (nejsou garantovány kompletní výsledky)

Třída štěňat
Sia'an Kahn Shiri Lilyvelmi nadějný - 1Nejlepší štěně
Třída dorostu
AL NAFISEH GHASSEDAKvelmi nadějný - 1Nejlepší dorost, BIS dorost
Al Nafiseh Ghaaliyavelmi nadějný - 2
FLORENCE ALIUZIJAvelmi nadějný - 3
Salgrey's Onaifa Al Nafisehvelmi nadějný - 4
Cornelia av Min Teranadějný
Salgrey's OCTAVEnadějný
Třída mladých
Salgrey's MIRANDAvýborný - 1Evropský vítěz mladých
Harmony Al Zahravýborný - 2
GAYA Tall Afarvýborný - 3
LA MARTELLA Farlatvýborný - 4
Al Wathba FAAZILA OBI EL-MASvýborný
HEATHER Farlatvelmi dobrý
Hadisse Al Zahravelmi dobrý
Hatima Al Zahravelmi dobrý
Mezitřída
Arabica DESIREvýborný - 1CWC
Amiyat ENISCAvýborný - 2
Al Nafiseh Fairuzavýborný - 3
Aile Ferdi Cici Cicec
BENISSAH z Tripu
Třída otevřená
Imran Euphoria Forbidden Dreamvýborný - 1CWC
GLORIA Al Zahravýborný - 2
Sivatagi Tünderek Bekesvelmi dobrý - 3
Kabeerah Beldisvelmi dobrý - 4
Alika Sunchine Alhaya
Dabka's SURMAvelmi dobrý
AZAHLEE SOLAIA Mandana Abiavelmi dobrý
Třída pracovní
EL CASAR Farlatvelmi dobrý - 1
MARAM Farlat FCIvelmi dobrý - 2
Třída šampiónů
Aziz PALMIRAvýborný - 1CWC, Evropský vítěz, BOS
E'Saphira Tall Afarvýborný - 2res. CACIB
DAMIRA Al Naqawa výborný - 3
Al Wathba ESTHER FADHEELAvýborný - 4
Imran Farishta Amal
El Hamrah NADIIRvýborný
Arabica CARRERAvýborný
Třída veteránů
AL-SHEN ELHAMAvýborný - 1Nejlepší veterán
AZHARA Al Zahravýborný - 2
Ta'zim FARAZA FADILAHvýborný - 3
Imran Balqis Bahijahvelmi dobrý - 4
Gleizz Black Pearl