Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Úspěchy v Lubinu

Na polské mezinárodní výstavě se sešlo 17 zástupců plemene saluki, 9 z nich bylo českých majitelů.
Tak jako na Hanácké výstavě z předchozího týdne i zde si dokončily 3 salučí slečny své šampionáty:

 • Alika Sunchine Alhaya - Polský Junior šampion
 • Dilafroze Yrtep - Polský šampion
 • Euphoria Al Zahra - Polský šampion

 • Titul JBOB rozhodčí udělil fence Alika Sunchine Alhaya, majitelky B. Čížkové a titul BOB Puppy putoval taktéž do Čech fence Hatima Al Zahra, majitelky J. Mikušové.

  FOTO (zleva): BOB Puppy - Hatima, Polský šampion - Euphoria, Poslký šampion - Dilafroze,
  BOJ + Polský Junior šampion - Alika Sunchine

  Hanácká výstava psů

  Na první výstavě roku 2018 se sešlo 23 soutěžících saluk, které posoudil rakouský rozhodčí Peter Berchtold. Tato výstava byla velmi úspěšným vkročením do nové sezóny pro několik salučích slečen, které dokončily své šampionáty:

 • Benissah z Tripu - Český Junior šampion
 • Dilafroze Yrtep - Český šampion
 • Talija el Kolub - Český šampion

 • Tituly Národní vítěz a BEST OF BREED byla oceněna fenka Connie z Gibesovy zahrádky. V soutěži BEST IN SHOW Chovatelská skupina zvítězila skupina saluk CHS Al Zahra, v závěrečných soutěžích také uspěla Harmony Al Zahra, která se probojovala do výběru TOP 6 z více než 30 dorostenců. Všem vystavovatelům srdečně gratulujeme k dosaženým úspěchům.

  CACIB Nürnberg

  Benissah z Tripu se vyrazila ukázat do sousedního Německa a nevrátila se domů
  s prázdnou. Portugalská rozhodčí Gabriela Veiga ji ocenila prvním místem ve třídě mladých s tituly: Junior VDH, Junior CAC, Nejlepší fenu, Junior BOB a BOS!

  Informace pro členy klubu

  Členské příspěvky pro rok 2018 ve výši 400 Kč je možné zaplatit do 31.1.2018 na účet Saluki klubu číslo:
  115-1589840217/0100

  Blíží se členská schůze, která se bude konat dne 27.1.2018. Všichni členové jsou srdečně vítání, účast je však třeba potvrdit do 12.1.2018 na adresu dana.vaclavikova@salukiklub.cz.

  Na schůzi budou vyhlášeny výsledky soutěže TOP SHOW a SPORT SALUKI Saluki klubu ČR a vítězům budou slavnostně předány ceny. Aby tak bylo možné učinit, je nutné zaslat včas vyplněný formulář pro bodování, a to do 15.1.2018. Formulář pro bodování je možné také stáhnout na adrese:

  [ www.saluki.cz/?clenska-schuze-27-01-2018-praha-kyje ]

  PF 2018

  Saluki klub přeje všem svým členům i příznivcům skvělý Nový rok 2018 provázený kynologickými i osobními úspěchy a zejména hodně zdraví pro všechny čtyřnohé svěřence.

  Smuteční záležitosti se slevou

  Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBOROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

  Přihláška do Saluki klubu

  Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

  Omezená funkčnost webových stránek

  S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

  Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
  Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
  Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.  Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
  Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.