Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Valná hromada Saluki klubu Česká republika, o.s.

Dne 29. října 2016 od 17:30 hod. se bude konat v Praze řádná valná hromada Saluki klubu Česká rebublika, o.s.
Termín a místo valné hromady bylo zvoleno s ohledem na dvoudenní mezinárodní výstavu PRAGUE EXPO DOG, která v tyto dny bude probíhat, a v Praze bude řada chovatelů a majitelů oba dva dny své pejsky vystavovat.
Jste-li členem a neobdržel/-la jste pozvánku na váši registrovanou emailovou adresu, neprodleně nás kontaktujte.

Představitelé klubu

3. září 2016 proběhla po 5 letech volební valná hromada klubu. Zvolen byl nový předseda klubu, členové výkonného výboru i kontrolní komise.

Předseda klubu, předseda výkonného výboru a statutární orgán klubu:
Ing. Dana Václavíková
[ více ]

Tři Al Zahra Saluki v Maďarsku = 3x BOB, 3x BOS, 3x Šampion Maďarska

Azhara, Bastien a Euphoria, všichni tři z chovatelské stanice Al Zahra sklidili velký úspěch v maďarském Komárnu, kde se konaly 3 Mezinárodní výstavy psů. Po všechny tři dny se právě tato trojice umístila v oceněních nejlepších v plemeni obou pohlaví. BEST OF BREED všechny tři dny získal Bastien Al Zahra, BOS patřil fence Azhara Al Zahra, která se vystavila pouze první den, zbylé dva dny tento titul patřil její dceři Euphoria Al Zahra. Všichni tito tři účastníci se stali Šampiony Maďarska.

Farrokh Faraz Danone

Far se stal díky získaným oceněním V1, CAC, res. CACIB na Mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích novým Českým šampionem.

Bahidiya Al Zahra

je další úspěšnou salukou posledního víkendu, kdy kromě ocenění CACIB, BOS na Mezinárodní výstavě v Č.Budějovicích, získala také titul Šampiona ČR.

Heart & Soul JP Pleasant Colony BOB v Českých Budějovicích

Japonský import Heart & Soul JP Pleasant Colony ve vlastnictví Vladislavy Hradecké zvítězil na Mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích a s titulem BOB se zúčastnil závěrečných soutěží, kde se umístil na 4. místě ve skupině X. Současně splnil podmínky pro udělení titulu Šampion ČMKU.

Dilafroze Yrtep - JBOB

Fenka Dilafroze Yrtep, majitelky Karolíny Fränkelové, získala již svého druhého JBOB a titul CAJC na Mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích.

Aanisah z Tripu Junior BOB v Komárom

Aanisah z Tripu majitelky a chovatelky Jitky Matelové získala ocenění Junior BOB a Derby Winner na mezinárodní výstavě psů v Komárom (Maďarsko).

První saluka v Československu

Před padesáti lety, přesně 18. 10. 1966, se narodila v Holandsku chovatelce paní E. Pauptit saluka El Edo van de Oranje Menege. Jejím majitelem se stal pan Oldřich Urban a tato saluki se stala první oficiálně dovezenou do tehdejšího Československa. Pan Urban se s ní aktivně účasnil i výstav a společně zíslali titul Šampion ČSSR.

Přihláška do Saluki klubu

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.