Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Oficiální partner Klubové výstavy a Gold Rabbit Trophy

S ohromnou radostí bychom chtěli oznámit všem účastníkům našich připravovaných květnových akcí, že je čeká příjemné překvapení v podobě krásných, užitečných a hodnotných cen od našeho nového partnera, společnosti, jež se zabývá produkty speciálně pro chrty DG DogGear. DogGear je nejstarší firma na českém trhu s chrtími potřebami, vznikla před 10 lety jako reakce na nedostatek zboží pro chrty u nás i v zahraničí. Vzhledem k tomu, že sami zaměstnanci firmy vlastní chrty, jejich odbornost v jejich zaměstnání je daná i z vlastních zkušeností. Po kliknutí na odkaz si můžete prohlédnout celý sortiment, který Dog Gear nabízí.
[ více ]

[ www.dgdoggear.com ]

Elamir ADIDDAS

si pro další úspěch ve třídě veteránů zajel do slunného Chorvatska, kde na Mezinárodní výstavě v Dubrovníku dne 25.4.2017 získal ocenění V1, Nejlepší Veterán, BOB a závěrečném kruhu potom res. BIS veteran. Následující den si odnesl opět titul res. BIS Veterán, kterému předcházelo ocenění V1, Nejlepší veterán, BOS.Gratulujeme!

Úspěchy v Českých Budějovicích

V neděli 23.4.2017 se tradičně konala jarní mezinárodní výstava Českomoravské kynologické jednoty. Každým rokem se členům našeho klubu daří odnést si zážitky z úspěchů, které hostí českobudějovické výstaviště. Nejinak tomu bylo i tentokrát, za všechny budeme jmenovat ty nejvyšší umístění:
Nejlepší mladou saluki se stala Gloria Al Zahra, Nejlepší veterán Elamir Adiddas se umístil v závěrečných soutěžích na druhém místě, mezi ostatními vystavovanými plemeny psů. Euphoria Al Zahra vyhrála titul Nejlepšího v plemeni a na závěr se umístila na 4. místě ve skupině chrtů. Chovatelská stanice Al Zahra zopakovala průběh minulých let a umístila se v soutěži o Nejlepší chovatelskou skupinu na 2.místě.

Opole, Polsko

Dreamer Al Zahra si na mezinárodní výstavě dokončil čekatelství Polského šampionátu. Na kompletní výsledky plemene se můžete podívat v sekci výstav.

Prague Expo Dog

Poprvé v mezitřídě zazářila fenka Dilafroze Yrtep s tituly CAC, CACIB, BOS a započala si tak čekatelství Českého šampiona. Na výstavě soutěžila i její máma Calypso Yrtep, která vyhrála třídu šampionů. Junior BOB získal Guardian Al Zahra. Saluki posuzovala paní Janelle W Robbins z Austrálie.

Evropský víkend chrtů

22. a 23. července 2017 pořádáme v Praze Evropský víkend chrtů, jehož součástí budou tři výstavy. V sobotu se uskuteční prestižní Evropská speciální výstava chrtů všech plemen skupiny X. a vybraných plemen skupiny V. se zadáváním titulu F.C.I. Euro Sighthound. V neděli se pak bude konat Speciální výstava chrtů a Speciální výstava faraonských chrtů, sicilských chrtů a podengů.
Pozvání na posuzování obou výstav přijali renomovaní mezinárodní rozhodčí, kteří jsou respektováni znalci a majiteli daných plemen pro svoji odbornost a objektivnost. Saluki bude v sobotu posuzovat pan Ake Cronander (SE), v neděli pan Benjamin Sanchez Garcia (SP).
[ www.eurosighthound2017.com ]

Přihláška do Saluki klubu

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.