Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

České saluki na výstavě v Srbsku

Je až neuvěřitelné, tak daleko od domova a na výstavním place srbské mezinárodní výstavy se sešlo 5 saluk a z toho 4 českých majitelů.
Impala Imperator a Lara's Lady of Islay si splnili podmínky pro udělení Šampiona Srbska, titul Nejlepšího v plemeni získala nejmladší Gloria Al Zahra, která se zároveň stala novým Junior šampionem Srbska a v závěrečných soutěžích ještě své tituly doplnila o BIG 3. Kompletní výsledky naleznete ZDE

Pozvánka na salučí víkend

Milovníci plemene saluki, zapiště si do kalendáře víkend 6.-7.5.2017 !
V rámci celého víkendu proběhne soutěž Krása a výkon 2017, v sobotu Klubová výstava, hodnotit bude dlouholetý chovatel saluki Jean Luc Lemouzy z Francie, následovat bude členská schůze s předáním cen za TOP SALUKI 2016 a večerní posezení. Druhý den je na programu Mezinárodní coursingový závod Gold Rabbit Trophy, jež pořádá náš Saluki klub.
TEŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST !!!
[ dogcloud.online ]

Gold Rabbit Trophy 2017

Srdečně si vás dovolujeme pozvat 7.5.2017 na Gold Rabbit Trophy – mezinárodní coursing CACIL, CACT, B, nom. ME, V4 CUP, který pořádá náš klub.
[ coursing.salukiklub.cz ]

Coursing Jelenia Góra

Příznivci coursingových závodů jsou zváni organizátory CCWC coursingu 9. 4. 2017 do sousedního Polska, do Jelenie Góry. Bližší informace naleznete na webu organizátora:
[ www.jeleniagora.zkwp.pl ]

Evropský víkend chrtů

22. a 23. července 2017 pořádáme v Praze Evropský víkend chrtů, jehož součástí budou tři výstavy.
V sobotu se uskuteční prestižní Evropská speciální výstav chrtů všech plemen skupiny X. a vybraných plemen skupiny V. se zadáváním titulu F.C.I. Euro Sighthound. V neděli se pak bude konat Speciální výstava chrtů a Speciální výstava faraonských chrtů, sicilských chrtů a podengů.
Pozvání na posuzování obou výstav přijali renomovaní mezinárodní rozhodčí, kteří jsou respektováni znalci a majiteli daných plemen pro svoji odbornost a objektivnost. Saluki bude v sobotu posuzovat pan Ake Cronander (SE), v neděli pan Benjamin Sanchez Garcia (SP).
[ www.eurosighthound2017.com ]

Přihláška do Saluki klubu

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.