Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Evropský víkend chrtů

22. a 23. července 2017 pořádáme v Praze Evropský víkend chrtů, jehož součástí budou tři výstavy.
V sobotu se uskuteční prestižní Evropská speciální výstav chrtů všech plemen skupiny X. a vybraných plemen skupiny V. se zadáváním titulu F.C.I. Euro Sighthound. V neděli se pak bude konat Speciální výstava chrtů a Speciální výstava faraonských chrtů, sicilských chrtů a podengů.
Pozvání na posuzování obou výstav přijali renomovaní mezinárodní rozhodčí, kteří jsou respektováni znalci a majiteli daných plemen pro svoji odbornost a objektivnost. Saluki bude v sobotu posuzovat pan Ake Cronander (SE), v neděli pan Benjamin Sanchez Garcia (SP).
[ www.eurosighthound2017.com ]

DUO CACIB NITRA

Ve dnech 14. a 15.1.2017 se v Nitře konaly dvě Mezinárodní výstavy. V sobotu na výstavě "New Year Show" se umístil mezi nejlepšími Impala Imperator (Joe) majitelky Simony Petrové s oceněním V1, CAC, CACIB, BOS. V neděli potom na výstavě "Winter Show" získala ocenění V1, CAC, CACIB a BOB Ehara Tall Afar a splnila tím zároveň podmínky pro udělení titulu Interšampion. Moc gratulujeme!

TOP SALUKI 2016

Titul Top Saluki roku se zadává v Saluki klubu od roku 2008. V průběhu let byly podmínky pro zadávání titulu měněny. V současné době se zadávají dvě kategorie a sice TOP SALUKI a TOP SALUKI MLADÝCH.
V následující sezóně budeme uplatňovat nový způsob bodování tak, aby celkové hodnocení zúčastněných bylo co nejobjektivnější.
Přihlášky pro TOP SALUKI 2016 naleznete ZDE

Historie zadaných titulů:
[ více ]

TOP Saluki v Rakousku

TOP Saluki list pro rok 2016 v sousedním Rakousku obsadily na prvních místech saluky členů Saluki klubu:
Feny - 1. místo - ESHARA Tall Afar majitelky Ivety Ministrové
Psi - 1. místo - Impala IMPERATOR (Joe) majitelky Simony Petrové
Oběma patří velká gratulace!

Impala IMPERATOR

Impala IMPERATOR se umístil na prvním místě mezi psy plemene Saluki i na Slovensku v soutěži Slovakia Open Dog Cup. Gratulujeme majitelce Simoně Petrové.

Členské příspěvky 2017

Pro rok 2017 členové Saluki klubu již nemusí znovu vyplňovat Registrační list, ale zaplatí pouze v termínu do 31.1.2017 členský příspěvek ve výši 400,- Kč na klubový účet:
115-1589840217/0100
Variabilní symbol: 2017
Do poznámky laskavě uveďte své jméno.
Novým členům, kteří zaplatili členský příspěvek v období září - prosinec 2016, platí tato platba i pro rok 2017.

Vyšetření srdce

Saluki klub začal aktivně spolupracovat s Veterinární a farmaceutickou univerzitou v Brně. V listopadu proběhla klinická vyšetření (s RTG, EKG a Dopplerem) několika jedinců a v rámci kapacity a průběhu provozu kliniky jsou plánované další pravidelné návštěvy. Jedna z dalších proběhne v půli prosince, bohužel všechna místa jsou kvůli velkému zájmu z řad chovatelů i majitelů již rezervována. Pokud máte zájem na vývoji plemene a vyšetření své saluki, prosím kontaktujte poradce chovu o další připravovaný termín na leden 2017. Věříme, i když prozatím náš klub nemá vyšetření srdce povinné, že majitelům saluki záleží na zdraví svých členů rodiny. Těm, kteří již vyšetření podstoupili, srdečně děkujeme, že jim zdraví saluk není lhostejné.

FUTUN Al Zahra - Coursingový vítěz 2016

Gratulujeme všem salukám, které se umístily v soutěži o titul Coursingový vítěz. Mezi psy získal nejvíce bodu a titul Coursingový vitěz Futun Al Zahra (Falco) majitelky Martiny Ryslerové. Na 2. místě se umísti ALMAS AVATAR Pinc.
Mezi fenami získala titul Coursingový vítěz 2016 ASMA Al Nasya, 2. místo vyběhala TALIJA el Kolub majitelky Evy Hromadové a její SALOME el Kolub obsadila místo 4. Na 3. místě se umístila Atlantis Child Ana´Ayizarúh Delenimentum.

AHLAM Sayah - Dostihový vítěz 2016

AHLAM Sayah majitelky Kamily Havrdové vyběhal v roce 2016 na dostihové dráze titul Dostihový vítěz. Gratulujeme.

Přihláška do Saluki klubu

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.